TÜRKÇE
ENGLISH
Fotoğraf Galerisi


Ara ::   Tüm Haberler


Türkiye'deki ilk JW Marriott Ankara'da  [09-07-2011]
Dünyanın 70 ülkesinde 3500'in üzerinde turizm yatırımına sahip dünyanın önde gelen konaklama zinciri Marriott International'ın lüks otel markası JW Marriott, Avrupa'daki dördüncü, Türkiye'deki ilk oteli JW Marriott Ankara'nın kapılarını açtı.

30'u suit olmak üzere toplam 413 oda kapasitesine sahip JW Marriott Ankara, 1381 m2 büyüklüğünde Balo Salonu, 1500 kişiye kadar davetlerin düze...
"En Başarılı Turizmciler"e ödülleri verildi  [02-06-2011]
Eurobank Tekfen ile Ekonomist ve Capital dergilerinin işbirliğiyle bu yıl ikincisi düzenlenen "Türkiye'nin En Başarılı Turizm Yatırımları Araştırması 2011"de on bir kategoride birinci olan kurum ve kuruluşlara ödülleri, Esma Sultan Yalısı'ndaki törenle verildi.

"Türkiye'nin en başarılı turizm yatırımı" ödülüne İstanbul Kongre Merkezi layık görülürken, Onur Ödülleri...
Özkar İnşaat, Umman'da $325 milyonluk yol yapımı inşaat ihalesini kazandı  [15-02-2011]

Umman ihale kurulundan bir yetkili, Özkar İnşaat'ın, Umman'da 325 milyon dolarlık Sur karayolu yapımı inşaat ihalesini kazandığını söyledi. Reuters'e açıklama yapan yetkili, "Türk firması Özkar İnşaat, 40 kilometrelik Sur karayolu yapımının birinci fazının ihalesini kazandı" dedi.

Yetkili, aynı karayolunun ikinci fazı için de ihale sürecinin devam ettiğini bel...

Dev projeye dev açılış  [15-10-2010]
Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Özkar İnşaat Firmasının üstlendiği, Manyas ilçesindeki Manyas Ovası Sağ sahil sulaması inşaat projesinin temel atma törenine katıldı.

Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Özkar İnşaat Firmasının üstlendiği, Manyas ilçesindeki Manyas Ovası Sağ sahil sulaması inşaat projesinin temel atma törenine katıldı.Manyas ilçesinin 52 yıllık özlemle bekle...