×

    Kurulduğumuz günden bugüne kadar yaptığımız tüm çalışmalarda ve işlerde kaliteyi esas aldık ve bundan taviz vermedik. Özellikle iş sağlığı ve güvenliği, hijyen konuları ve çevre konularına göstermiş olduğumuz dikkat ve planlı çalışma ile ISO 9001-2008 (Kalite Yönetim Sistemi),ISO 14001-2004(Çevre Yönetim Sistemi),OHSAS 1800 (İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi) ve ISO 22000(Gıda Yönetim Sistemi) ile belgelendirilmiş bulunmaktayız.


    Özellikle Turizm kolunda faaliyet gösteren Calista Luxury Resort bünyesinde açmış olduğumuz, Özel Gıda Analiz laboratuarımız sayesinde; hizmet sunduğumuz misafirlere mutfaktaki üretimden tabak sunumuna kadar analiz yapma imkanı ile örnek ve benzeri olmayan hijyen politikası sunmaktadır. Bu da İnsana verdiğimiz değerin en güzel örneklerinden biridir.

    Sosyal sorumluluk projelerine verdiğimiz katkı ile ne kadar övünsek hakkımızdır. Özellikle son yıllarda Turizm sektöründe büyük bir değer haline gelen”Sürdürülebilir çevre “politikasına yönelik yapılan çalışmalarda üzerimize düşen görevi eksiksiz yaparak sektöre öncü ve örnek olmak için var gücümüzle çalışmaktayız.

    Bu duyarlılıkla başlatılan Kültür ve Turizm Bakanlığı nın ”Yeşil Yıldız” Çevreye Duyarlılık Kampanyasında 2009 yılında ilk yeşil yıldız oteli” olma unvanına hak kazandık. Ulusal ve Uluslar arası benzer proje ve yarışmalarda örnek çalışmalara imza atmanın da haklı gururunu yaşıyoruz.