×

    Ülkemizin yeniden yapılanmasında katkıda bulunan en önemli sektörlerden biri, şüphesiz hızla gelişen ve büyüyen inşaat sektörüdür. Başarıya giden yolda globalleşen dünyanın ve sürekli gelişen teknolojinin nabzını tutmak ve bu değişimlere kısa sürede uyum sağlamak gerekir.
            
    Bu doğrultuda, büyümekte ve gelişmekte olan Türkiye'nin, altyapıya duyduğu ihtiyaç her geçen gün biraz daha artmaktadır. Toprak için su, üretim için enerji, üretimi taşıyabilmek için ise yollara ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak zaman darlığı ve kaynak yetersizliği göz önüne alındığında, teknolojinin tüm imkânlarını kullanabilecek deneyimli personel ve konusunda uzman şirketlere ihtiyaç duyulmaktadır.
                                                                                                        
    Bu ihtiyacı iyi belirleyen ve çalışmalarında bunu hedef alan Özdoğan Grup, deneyimli idari ve teknik personeli, güncel teknolojiye göre yenilenen makine parkı ve donanımı sayesinde tamamladığı her projede, daima bir adım önde olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

    Şirket olarak, kurumsal altyapımızda yaptığımız düzenlemelerin yanı sıra, hedeflerimiz doğrultusunda yürüttüğümüz; inşaat, yol, baraj, otel, dekupaj, tünel, sulama ve her türlü altyapı inşaatı sektörlerinde büyüyerek devam eden çalışmalarımız, bu yolda başarılı bir şekilde ilerlediğimizin göstergesidir.

    2008 yılında başlayan, global ekonomide yaşanan krizin etkileri tüm sektörleri derinden etkilemiştir. Gerek değişen kur dengeleri, gerekse gündemin nabzı, uzun vadeli köklü projelere imza atan şirketimiz için de büyük önem taşımıştır. Türkiye için geleceğe büyük yatırımlar yapan grubumuz krize yönelik tespit ettiği yerinde stratejik değerlendirmeler ve etkin risk yönetimi ile verimliliğini ve karlılığını korumayı başarmış; bunu yalnızca kurumsal değil, ulusal bir sorumluluk olarak görmüştür.

    Bu bilinçle, önümüzdeki dönemlerde de yaptığımız yatırımlara ve ülke ekonomimize azami ölçüde değer katacak, yalnızca yurt içinde değil yurt dışında da güçlü ve öncü projelere imza atarak, sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağız.

    ÖZDOGAN GRUP olarak; 48. yılımızı kutladığımız 2014 yılında, uzun yıllardan beri süregelen bilgi birikimlerimizi ve deneyimlerimizi, hedeflerimiz doğrultusunda hayata geçirmek üzere yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetlerimize hız vermiş bulunuyoruz. Temel ilkemiz; en zor rekabet koşullarında bile kalitemizden ödün vermeden, en iyi işleri, en uygun fiyatlarla yapabilmektir.

    Bizi bu günlere taşıyan değerli çalışma arkadaşlarımıza ve kendilerine hizmet etme imkânı bulduğumuz tüm kişi ve kuruluşlara teşekkür ediyor, saygı ve şükranlarımızı sunuyoruz.

Saygılarımızla,


Zeynel ÖZDOĞAN

Özdoğan Grup Yönetim Kurulu Başkanı